به وب سایت رسمی شرکت خوش یانار سهند خوش آمدید

تماس با ما :

انواع مختلف رادیاتور های پانلی

انواع مختلف رادیاتور های پانلی

انواع رادیاتورهای پنلی

رادیاتورهای پنلی نوعی رادیاتور گرمایشی هستند که از صفحات فلزی مهر و موم شده تشکیل شده اند که با آب گرم پر شده اند. آنها معمولاً از فولاد یا آلومینیوم ساخته می شوند و در انواع مختلف موجود هستند. اندازه ها، سبک ها و رنگ ها.

رایج ترین انواع رادیاتورهای پانلی عبارتند از:

 • رادیاتورهای پانلی نوع
   

اینها رایج ترین نوع رادیاتور پانلی هستند. آنها از یک پانل فلزی واحد با یک کنوکتور تشکیل شده اند که به پشت پانل متصل شده است. رادیاتورهای نوع 10 برای استفاده در اکثر کاربردهای مسکونی و تجاری مناسب هستند.

 • رادیاتورهای پانلی نوع 11
   

این رادیاتورها شبیه به رادیاتورهای نوع 10 هستند، اما دارای دو کنوکتور هستند. به جای یک. این امر باعث می شود آنها خروجی گرمای بیشتری داشته باشند و آنها را برای استفاده در اتاق های بزرگتر یا مناطقی با آب و هوای سردتر مناسب تر می کند.

 • رادیاتورهای پانلی نوع 21
   

اینها نوعی رادیاتور پانلی با کارایی بالا هستند. آنها از دو پانل فلزی با یک کنوکتور در بین آنها تشکیل شده اند. این امر باعث می شود سطح گرمایش بیشتری نسبت به سایر انواع رادیاتورهای پانلی داشته باشند و آنها را برای استفاده در برنامه های کاربردی با راندمان انرژی مناسب تر می کند.

 • رادیاتورهای پانلی دکوراتیو
   

این نوع رادیاتور پانلی در دسترس است. در طیف وسیعی از سبک ها و رنگ ها برای تکمیل هر دکوراسیونی. آنها اغلب از موادی مانند شیشه یا سنگ ساخته می شوند و می توانند به عنوان یک نقطه کانونی در یک اتاق عمل کنند.

عوامل متعددی هنگام انتخاب رادیاتور پانلی وجود دارد، از جمله:

 • اندازه اتاق شما باید رادیاتوری را انتخاب کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا اتاق را به طور موثر گرم کند.
 • آب و هوا اگر در منطقه ای با آب و هوای سرد زندگی می کنید، به رادیاتوری با خروجی گرمای بالا نیاز دارید.
 • بودجه رادیاتورهای پانلی در قیمت های مختلف موجود هستند، بنابراین باید یکی را پیدا کنید که با بودجه شما مطابقت داشته باشد.

هنگامی که اندازه و نوع رادیاتور پانلی مورد نیاز خود را تعیین کردید، باید یک پیمانکار واجد شرایط را برای نصب آن استخدام کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.